Alüminyum Profil

Okyanus Alüminyum Profil Üreticisi

By 14 Ekim 2021Kasım 6th, 2021No Comments

Alüminyum profil üreticisi olarak en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçerek en iyi bilgilere sahip olabilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini önemseyen ve faaliyetlerini bu şekilde sürdüren firmamız ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor.

Alüminyum profiller, normalde yapısal amaçlar için kullanılan yan ürünlerdir. Kullanımlarına göre üç tip profili ayırt etmek mümkündür. Bunlar inşaat, mimari ve endüstriyel şeklindedir. Sağladığı avantajlar ile dikkatleri üzerine çeken alüminyum profil çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

Alüminyum Profil Çeşitleri

Günümüzde bireyler tarafından tercih edilen birçok alüminyum profil bulunmaktadır. Söz konusu alüminyum profillerin çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Konstrüksiyon profilleri : Bu profiller, düşük ağırlıklarına sahiptir. Ancak buna rağmen kesme ve burulma gerilmelerine karşı büyük rijitlik gibi olanaklar sunmaktadır. Bu profiller ile güneş panelleri, çalışma platformları, aşamalar vb. yapılar üretilmektedir.

Mimari profiller: Bu kategori, uygulamaları belirli bir yüzey bitişi gerektiren profilleri içerir. Bu profiller kapı, pencere ve giydirme cephe kasalarının üretiminde kullanılmaktadır.

Endüstriyel amaçlar: Endüstride;  alüminyum profiller, sertlik veya yüzey kalitesinin çok önemli değildir. Fakat ürünler iletkenlik gibi malzemenin diğer özellikleri ile birlikte iyi bir kombinasyonunu gerektiren çeşitli amaçlar doğrultusunda yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu, bu yan ürün için endüstride çok çeşitli kullanımlar sağlar. Bazı örnekler şunlar olabilir.

  • Kablo kanalı sistemleri,
  • Soğutucular,
  • Klima,
  • Endüstriyel dolaplar
  • Mobilyalar

Profesyonel ve Kaliteli Alüminyum Profil Üreticisi

En başarılı ve kaliteli ürünleri sizlere üreterek bu alan bilgi ve deneyim sahibi olan firmamız ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor. Kurulduğu günden beri hem kaliteli hem de güvenilir ürünler sunan firmamız aracılığı ile en doğru ürünlere kolayca sahip olabileceğinizi unutmayın.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürünler üretmeyi en ön planda tutan firmamız sayesinde eşsiz ve unutulmaz bir deneyim elde edebilirsiniz. Alüminyum profiller ile ilgili detaylı ve kaliteli bir şekilde bilgi almak sizin elinizde. Siz de bu ürünleri inceleyerek sahip olabilmek için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply