Alüminyum Profil

Alüminyum Kepenk Profili Hakkında

By 6 Ekim 2021Kasım 6th, 2021No Comments

Alüminyum kepenk profil alanında kaliteli ve profesyonel ürünlerin üretimini gerçekleştiren firmamız ile eşsiz bir deneyim elde etmek sizin elinizde.

Tüm yaygın kepenk ve panjur kutuları, kalite standart profillerimizle donatılabilir. Alüminyum kepenk profil; kendine has özellikleri, ölçüleri ve yapım yöntemleri ile birbirinden ayrılır. Söz konusu ürünler çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Çok yerden tasarruf sağlarlar. Bu sayede hırsızlığı güçlü bir şekilde önleyebilmeniz de mümkün hale gelmektedir.

Birbirinden farklı köpürme sertliklerine sahip alüminyumdan, toplam alüminyumdan veya çelikten yapılabilirken bu profiller firmamız tarafından kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Renk çeşitliliği açısından bile her uygulama amacı için doğru profil çözümünü sunuyoruz. Yüksek kaliteli, kalın kaplama cila, yeniden boyamaya gerek kalmadan uzun süre kalıcı renk ve ışık haslığı sunar. Tüm profiller mevcut AB yönetmeliklerine göre üretilmektedir.

Alüminyum Kepenk Profil Kullanım Alanları

Söz konusu ürünlerin son derece yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. Kepenk profiller ile oluşturulan kepenkler genel olarak alışveriş merkezlerinde ve fabrika içi depolama alanlarında tercih edilmektedir. Aynı zamanda garajlarda ve benzeri güvenlik kontrolü alanlarında da bu ürünlerden faydalanarak üretim gerçekleştirilmektedir. Oldukça popüler ve kullanışlı bir ürün olan alüminyum kepenk profil sayesinde eşsiz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Çeşitli ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek firmamız aracılığı ile en iyi ürüne sahip olabileceğinizi unutmayın. Ürünle ilgili profesyonel ve detaylı bir şekilde bilgi almak için doğru yerdesiniz.

Kaliteli Alüminyum Kepenk Profil Ürünleri

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde alüminyum kepenk profil ürünlerine sahip olmak için doğru adrestesiniz. En başarılı ve kaliteli ürünleri sizlere üreterek bu alan bilgi ve deneyim sahibi olan firmamız ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor. Kurulduğu günden beri hem kaliteli hem de güvenilir ürünler sunan firmamız aracılığı ile en doğru ürünlere kolayca sahip olabileceğinizi unutmayın. Siz de bu ürünlere tek tıkla sahip olmak ve eşsiz bir ürün siparişi vermek için hemen harekete geçebilirsiniz. Firmamız kaliteli ürünler için sizleri bekliyor.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply