Alüminyum Profil

Alüminyum Sineklik Profili İmalatçısı

By 20 Ekim 2021Kasım 6th, 2021No Comments

Alanında başarılı bir alüminyum sineklik profili imalatçısı m arıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Tamamen kaliteli ve güvenilir bir şekilde alüminyum sineklik profili ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz. Şimdi gelin alüminyum sineklik imalatçısı ile ilgili detayları inceleyelim

Alüminyum Sineklik Profili Faydaları

Alüminyum birden fazla kullanımı olan bir malzemedir. Alüminyum sineklik, sabit çerçeve veya sürgülü kapılarda kullanım için idealdir. Standart alüminyum sineklik; parlak siyah, opak siyah ve geleneksel sunumu, güzel bir parlak gümüş rengi dahil olmak üzere çeşitli renklerde sunulmaktadır. Önceliğiniz pencere veya kapı camından en iyi şeffaflığa sahip olmaksa parlak siyah veya opak siyah seçebilirsiniz. Paslanmayan dirençli alüminyum sineklik ile evinizin veya balkonunuzun rahatlığında panoramanın tadını çıkarın!

Sıcak ve nemli ortamlarda, standart bir sineklikten sızan küçük böcekler vardır. Evinizi korumak ve keyfini sonuna kadar çıkarmak için küçük sinekler için daha güvenli olacak bir sineklik tercih edin. Bu ağ, daha ince alüminyum tel kullanılarak dokunmuştur, ancak en küçük böceklere karşı daha fazla koruma sağlayan ancak yine de standart bir cibinlik ile aynı şeffaflığı ve hava akışını koruyan daha fazla miktardadır.

Alüminyum Sineklik Profili Neden Tercih Edilir?

Alüminyum sineklik konusunda en kaliteli ve güvenilir bir şekilde faaliyet göstermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle söz konusu ürünlerin neden tercih edildiğini aşağıdaki gibi inceleyebiliriz.

  • Pencere ve kapı paravanlarında kullanım için mükemmel bir alternatif olup, pencere veya kapınızın açılmasına uygun çeşitli genişlik ve uzunluklarda gelir.
  • Yüksek mukavemetli alüminyum sineklik, yıllarca kullanımdan sonra bile görünümünü korurken stabilitesini korur.
  • Alüminyum sineklik dayanıklıdır ve az bakım gerektirir. Sadece sabun ve su ile yıkamayı gerektirir.
  • %100 geri dönüştürülebilir alüminyum telden hassas olarak üretilmiş bir kumaştır.

Profesyonel Alüminyum Sineklik Profili İmalatçısı

Profesyonel ve kaliteli bir sinekliğe sahip olmak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu alanda son derece kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır.

İletişim İçin

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply