Alüminyum Profil

Kepenk Profili

By 17 Mart 2022Nisan 7th, 2022No Comments

Kepenk profili, güvenlik amacıyla tercih edebileceğiniz oldukça kaliteli çözümlerden bir tanesidir. Son kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarına cevap vermek adına tercih edilen bu ürün, her anlamda kaliteye ulaşmanızı sağlar. Siz de alüminyum kepenkle beklentilerinize cevap vermek adına en ideal çözümleri yakalayabilirsiniz.

Kepenk, klasik bir güvenlik önlemi olduğu gibi görsel anlamda da kaliteli bir seçenektir. Zira alüminyumun şekillendirilebilir ve renklendirilebilir özellikleri bu ürünü değerli kılmayı başarır. Siz de alüminyum kepenklerden bir tanesine sahip olarak kaliteli çözümler üretebilirsiniz. Üretim aşamaları titizlikle gerçekleştirilen bu ürünlerin başarısı tartışmasızdır. Üstelik Okyanus Alüminyum ayrıcalıklarından yararlanma noktasında da alüminyum kepenkler ayrıcalıklar sunmayı başarır.

Kepenk Profili Özellikleri

Farklı özelliklere sahip alüminyum kepenkler, kullanıcıların ve tedarikçilerin en çok tercih ettiği seçeneklerdir. Kullanım alanlarına göre farklılaşmaları kullanılan malzemede de çeşitliliği beraberinde getirir. Bu noktada önemli olan alüminyumda poliüretan malzeme kullanılma durumudur.

Alüminyum kepenklerin kullanım kolaylığı sağlaması oldukça ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra kolaylıkla kullanılabilmesi ve otomatik sistemlerle entegresi mümkündür. Renk, desen ve şekil itibarıyla her ihtiyaca çözüm üretir. Üstelik çevresel etkenlere karşı dayanıklılığı da oldukça değerlidir. Siz de alüminyum kepenk seçenekleri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Kepenk konusunda doğru tercihin son kullanıcıyı tatmin edecek alternatifler ortaya çıkaracağını unutmamalısınız.

Alminyum profil ürünleri

Okyanus Alüminyum, kaliteden yana taviz vermeyen seçeneklerle iş ortaklarına kusursuzluğu sunar. Üstelik her anlamda başarılı ürünler sağlaması firmamızı rakiplerinden bir adım öne taşır. Üretim sahası oldukça gelişmiş bir marka olarak her anlamda başarıyı elde etmenizi sağlamayı hedefliyoruz. Özellikle de fiyat – performans konusunda kusursuz ürünlerle buluşmanızı sağlıyoruz.

Güvenliği sağlarken görsel ve işlevsel açıda bütünleşmiş bir ürüne sahip olmanız adına çaba sarf ediyoruz. Size sadece kaliteden yana tercih kullanmak kalıyor. Okyanus Alüminyum ile harika bir iş ortaklığı kurmak adına harekete geçebilirsiniz. Kalite, yüksek standartlar ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece talebinizi iletmek olacaktır. Çünkü Okyanus Alüminyum size sıradan ürünleri değil tüketicinin yüzünü güldürecek seçenekleri vaat eder.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply