Alüminyum Profil

Tente Profili

By 24 Mart 2022Temmuz 10th, 2024No Comments

Tente profili, çeşitli alanlarda kullanılacak olan tente malzemelerinden bir tanesidir. Tentelerin kaliteli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan alüminyum tente profili ile müşterilerinizin tente ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Tente sistemleri, dış mekan alanlarınızı önemli ölçüde iyileştirerek, onları tüm yıl boyunca yaşanabilir ve keyifli hale getirebilir. Gölgelik sağlayarak, teras ve güverte gibi açık hava eğlenceleri veya yemek alanları hava nasıl olursa olsun kullanılabilir hale gelir. Bu noktada tentelerin oluşturulmasında kullanılan alüminyum profilin son derece büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etmek gerekir.

Tente Profili Özellikleri

Bazı insanlar, tentelerin mimari hissini ve görünümünü değiştiren yan panellerin eklenmesini de isteyebilir. Bu paneller, farklı bir kaynaktan kapsama sağlamak için de iyi olabilir. Bu paneller, daha fazla gölge veya koruma gerekiyorsa farklı bir yönden kapsama sağlamak için de iyi olabilir. Söz konusu paneller alüminyum profillerden meydana gelebilmektedir.  Alüminyum tente panellerinin sahip olduğu en önemli özelliğin kalite olduğunu ifade etmek gerekir.  Çünkü günümüzde birbirinden farklı özellikler de tenteler bulunmaktadır. Ancak bu tentelerin her birinin kaliteli malzemeler ile üretilmesi mümkün değildir. Bu noktada firmamızın sunduğu ürünler ile mükemmel kaliteli ürünler üretmek mümkündür.

Geri çekilebilir tenteler özellikle teras veya güverte için uygundur ve kullanılmadığında ayarlamanıza izin verir. Motorların ve anahtarların kullanılmasıyla, tentenin geri çekilmesi çocuk oyuncağı haline gelir. Özellikle gelişmiş modellerde otomatik güneş ve rüzgar sensörleri bulunur. Bu da hava her değiştiğinde onu kurcalamanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ancak geri çekilebilir tentelerin genellikle şiddetli yağmur, şiddetli rüzgar veya kara dayanacak şekilde tasarlanmadığını unutmayın. Söz konusu ürünlerin kullanıcılarına en iyi deneyimi sağlaması için kaliteli ve profesyonel alüminyum sistemlere sahip olması gerekmektedir.

Tentelerinizin boyutu, amacına ve alanınızın genel boyutuna bağlı tente profil sistemlerinin tercih edilmesi gerekir. Küçük bir tente için farklı boyutlarda profiller tercih ederken  daha büyük bir tente için daha büyük profiller seçmek gerekir.

En Kaliteli Alüminyum Profil Sistemleri

Firmamız kurulduğu günden bu yana en kaliteli ve mükemmel hizmetleri sunmaktadır. Bu noktada en iyi hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

İletişim

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu