Alüminyum Profil

Duşakabin Profili

By 11 Mart 2022Nisan 7th, 2022No Comments

Duşakabin profili, bir duşakabinin en önemli parçaları arasında kabul edilmektedir. Zira duşakabinin sağlam olmasını sağlayan bu durum aynı zamanda kaliteden yana da tercih kullanmanıza imkân sağlayacak olan detaylardan bir tanesidir. Profil kalitesi sayesinde duşakabinde ortaya çıkacak olan her türlü problem kolaylıkla ortadan kalkacaktır.

Duşakabin, önemli bir kısmı camdan imal edilen ürünlerdir. Ancak camların bir arada durması ve kaliteli çözümlerin yakalanabilmesi adına alüminyum profil kullanımı gerekir. Profil kullanımında kaliteli seçimlerin üretim süreçlerinde de başarıyı ön plana getireceğinden bahsetmek gerekir. Okyanus Alüminyum olarak ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi hedefliyor ve üretim süreçlerini kusursuz bir noktaya taşıyoruz!

Duşakabin Profili Özellikleri

Duşakabin profilinin diğer profillerden ayırt edilmesini sağlayan pek çok detay vardır. Size özel bir çözüm yakalamak ve müşteri memnuniyetini elde etmek adına aşağıdaki özellikleri incelemenizde fayda vardır.

  • Eğilme ve bükülmelere karşı aşırı dirençlidir,
  • Suya karşı dayanıklı olması sayesinde korozyon oluşmaz,
  • Renklendirilebilir özelliği sayesinde her ürünle uyumludur,
  • Duşakabin camları ile bütünleşerek sağlam bir görüntü sunar,
  • Bağlantı noktalarına uygun yapıda olması sayesinde montajı kolaylaştırmaktadır.

Çok özel nitelikleri ve kaliteden yana sizi ön plana çıkaran çözümleri ile alüminyum duşakabin profili ayrıcalığını tercih edebilirsiniz. Profilin sağladığı avantajları dikkate alarak beklentilerinize cevap alabileceksiniz.

Duşakabin Profili Fiyatlari

Alüminyum duşakabin profilleri için alışveriş yaparken ürünün kalitesini iyileştirecek seçenekleri tercih etmek istersiniz. Bunun yanı sıra fiyatların da bütçenizi tam anlamıyla karşılaması gerekmektedir. Peki, bu noktada nasıl bir çözüme ulaşabilirsiniz? Detaylara bir göz atarak en kaliteli çözümlere ulaşmaya başlayabiliriz!

Okyanus Alüminyum olarak beklentilerinize cevap verecek bir çözüm üretmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda üreticilerin duşakabin profili taleplerine cevap verirken kusursuzluğu da ön planda tutuyoruz. Üstelik sunduğumuz bütün ürünlerde fiyat avantajını da ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Kârlılığı arttıracak ve bu yönüyle beklentilerinize cevap verecek olan duşakabin profilleri ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Duşakabin üretimini kolaylaştıracak ve ürün kalitesini zirveye çıkaracak seçeneklerden bir tanesine ulaşmak adına hemen bizimle iletişine geçebilirsiniz

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply