Alüminyum Profil

Giydirme Cephe Sistemi

By 2 Ocak 2022Şubat 23rd, 2022No Comments

Giydirme cephe sistemi ile ilgili profesyonel bir hizmete mi ihtiyacınız var? O halde okyanusalu.com tam size göre. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan giydirme cephe sistemleri ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik. Şimdi gelin, giydirme cephe sistemlerinin ne olduğunu ve ne işe yaradığını hep birlikte inceleyelim.

Giydirme cephe sistemleri, camın yapı strüktürüne tutturulmasını sağlayan doğrama sistemleri olarak ifade edilebilir. Doğramaların camı taşıma şekli giydirme cephesinin türünü belirlemektedir. Giydirme cephelerinin büyük bir kısmı geleneksel doğrama sistemlerinden meydana gelmektedir. Söz konusu sistemde doğrama yuvası ve cam içerisine yerleştirilerek tüm kenarlar boyunca doğrama çıtası örtülmektedir. Bu da son derece yoğun bir şekilde talep gören bir sistemdir. Siz de bu sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cephe Giydirme Sistemlerinin Avantajları

Binaların bulunduğu coğrafi ve iklimsel alan ne olursa olsun bu sistemler sıcaklık değişikliklerine ve sert hava koşullarına dayanıklı bir pencere türü kurarken mükemmel bir seçenektir.  Bunun yanı sıra söz konusu sistemler bu nesnelerin üretimi için ideal bir malzemedir. Çünkü şoklara karşı çok dayanıklı ve zor yanıcıdır, bu da evin güvenliğini önemli ölçüde artırır.

Ahşabın aksine, alüminyum dış cephelerin yıllar içinde solmasını önleyen, boyamada zamandan ve paradan tasarruf sağlayan, paslanmaya karşı doğal bir kaplamaya sahiptir. Ayrıca cephe sistemlerini pencere yapımında kullanılan diğer malzemelerle karşılaştırırsak , fiyatının nasıl çok daha düşük olduğunu görebiliriz. Bu da tüm binalarda genişlemesini kolaylaştırmıştır.

Tüm bunların yanı sıra alüminyum, farklı tasarım ve renkleri benimseyebilen, kolayca kalıplanabilen bir malzemedir. Bu nedenle binalarda alüminyum pencere montajı söz konusu olduğunda, son söz her zaman kullanıcılara aittir.

En Kaliteli Giydirme Sistemleri

Cephe giydirme sistemleri arasından tercihinizi yaparak profesyonel bir deneyim elde etmek ister misiniz? Okyanusalu.com kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmetler vermektedir. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey giydirme sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirlemektir.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply