Alüminyum Profil

Alüminyum Sürme Sistemleri

By 13 Ocak 2022Şubat 23rd, 2022No Comments

Alüminyum sürme sistemleri, insan yaşamının hemen her alanında uzun yıllardır kullanılan çözümlerden bir tanesidir. Kapı ve pencere sistemlerinde ön plana çıkan sürme çözümleri yüksek performans ve dayanıklılık konusunda özeldir. Üstelik kullanım kolaylığı sağlaması ve alan tasarrufuna olanak tanıması da alüminyum sürme çözümleri ile alakalı dikkat çekicidir.

İşlevsel olmaları sayesinde çok başarılı olan sürme sistemlerinin kullanıldığı alanda vazgeçilmez bir çözüm olduğu açıktır. Teknolojik bir yaklaşım sunması ve uzun ömürlü olması da sürme sistemleri ilgi çekici kılar. Yer kaplamaması ve tek parmakla hareket ettirilebilecek özellikler barındırması alüminyum sürme sistemlerin git gide kullanılmasını sağlar.

Alüminyum Sürme Sistemleri Avantajları

Kapı ve pencerelerde tercih edilen sürme sistemler sadece görsel değil işlevsel olarak da avantajlıdır. Ev, iş yeri ya da fabrika gibi alanlarda kullanılan bu sistemlerin sağladığı avantajlara daha yakından bir göz atmak gerekir. İşte sürme sistemlerle kullanıcıyı bekleyen ayrıcalıklar!

  • Açma ve kapama sırasında alan ihtiyacı olmaksızın kullanım sağlar,
  • Alüminyumdan imal edilmesi sayesinde dayanıklı ve çevre dostudur,
  • Kullanım esnasında herhangi bir yıpranmaya neden olmaz,
  • Isı izolasyonu alternatif sistemlere nazaran oldukça güçlüdür,
  • Renk ve kalite konusunda ihtiyaçlara uygun çözümler sağlar,
  • Dayanıklı sistemi sayesinde bakım ve onarım masrafları oldukça fazladır.

Tüm bu özellikleri çerçevesinde ön plana çıkan alüminyum sürme çözümlerine siz de sahip olarak kaliteli bir alternatiften yararlanmaya ne dersiniz?

Sürme Sistemleri Fiyatları

Sürme sistemlerinde kalite ve konforu yakalamak adına yapmanız gereken sadece Okyanus Alüminyum ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek! Konforu ön planda tutan yaklaşımımız çerçevesinde sizlerden gelen taleplere en iyi şekilde cevap veriyoruz. Üstelik ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştirirken uygun fiyatları da ön planda tutuyoruz.

Okyanus Alüminyum ayrıcalıkları ile alüminyum sürme sistemlerine sahip olmaya ne dersiniz? Profesyonel ekibimizle iletişime geçerek size en uygun alternatiflere sahip olabileceksiniz. Üstelik özel taleplerinizi de karşılama fırsatına sahip olacaksınız. Bizimle iletişime geçerek taleplerinize en uygun alternatiflere kapı aralamanın tam zamanı! Okyanus Alüminyum size en özel seçenekleri sunmayı amaçlar!

 

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply