Alüminyum Profil

Alüminyum C60 Profili

By 7 Mart 2022Temmuz 10th, 2024No Comments

Alüminyum C60 profili üreticisi söz konusu ürünlerin üretimini gerçekleştiren firmalar olarak bilinmektedir. Alüminyum C60 profili C60 profil; pencere, kapı, alüminyum doğrama olarak çeşitli alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Okyanus Alüminyum C60  profil konusunda son derece gelişmiş kalite de ürünler sunan bir firma olarak bilinmektedir. Bu noktada Okyanus Alüminyum ile iletişime geçerek son derece kaliteli ve profesyonel ürünlere sahip olabilirsiniz. Peki, C60 profil nedir? Gelin hep birlikte tüm detayları inceleyelim.

Alüminyum C60 Profili Nedir?

C60 profiller pencere, kapı ve vitrin sistemleri olarak bilinmektedir. 60 mm derinliğe sahip olan C60 profil vasistas, normal açılım, içe ve dışa açılım, çarpma kapı açılım gibi seçenekleri ile mükemmel bir tasarıma sahiptir. C60 profillerin et kalınlığı ise genel olarak değişkenlik göstermektedir. C60 profil farklı cam kalınlıklarında uygulanabilen profiller arasında yer almaktadır. Cam inceliği olarak ise 30 mm olan C60 profiller ile çeşitli ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözebileceğinizi unutmayın.

Isı yalıtıma sahip olmayan bir profil türü olan C60 profil alüminyum doğramalar ve farklı cam kesitleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bu noktada söz konusu profil sistemlerinin son derece kaliteli bir şekilde sizler için satışa sunulduğunu ifade edebilmemiz mümkündür. Siz de bu profil sistemlerine sahip olmak için Okyanus Alüminyum’u tercih edebilirsiniz.

Alüminyum C60 Profili Profil Üreticisi

Kaliteli ve profesyonel bir şekilde çeşitli alüminyum ürünlerden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Okyanus Alüminyum kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve profesyonel şekilde hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Bu kapsamda Okyanus Alüminyum, alüminyum alanında  en kaliteli ve kusursuz ürünleri sizler için sunmaktadır. Okyanus Alüminyum birbirinden kaliteli alüminyum profiller ve alüminyum mimari sistemleri ile dikkat çekmektedir. Alüminyum C60 profili üretimi genel olarak ekstrüzyon firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Alüminyum ekstrüzyon firmaları kullanılacak olan profile göre ekstrüzyon kalıplarında bulunmaktadır. Okyanus Alüminyum’da söz konusu ekstrüzyon firmalarından bir tanesidir. Müşterilerine son derece profesyonel ürünler sunan firmalardan bir tanesi olarak Okyanus Alüminyum’u tercih edin. Hadi, Okyanus Alüminyum ile iletişime geçin ve en iyi hizmetlerden yararlanın.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu