Alüminyum Profil

Alüminyum Profil İmalatçısı

By 25 Ekim 2021Kasım 7th, 2021No Comments

Alüminyum profil imalatçısı firmalar arasında kaliteli ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu noktada alüminyum profil üreticisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizi seçerek bu alanda en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet almaktır.

Alüminyum profiller, normalde yapısal amaçlar için kullanılan yan ürünlerdir. Kullanımlarına göre üç tip profili ayırt etmek mümkündür. Bunlar inşaat, mimari ve endüstriyel şeklindedir. Sağladığı avantajlar ile dikkatleri üzerine çeken alüminyum profil çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

Alüminyum Profil Çeşitleri

Günümüzde bireylerin ve firmaların tercih ettiği birbirinden farklı alüminyum profil çeşidi bulunmaktadır. Söz konusu profil çeşitlerini genel olarak aşağıdaki gibi açıklamak mümkündür.

İnşaat İçin Alüminyum Profiller

Yeni oluşturulan binalarda çalışma platformları veya çeşitli yapılar oluşturmak için alüminyum profiller kullanılmaktadır. Ayrıca, bu tip metalik malzeme genellikle evlerin veya ticari binaların çatılarına yerleştirilecek güneş panellerinin imalatında kullanılır.

Yapılar ve Mimari İçin Alüminyum Profiller

Bunlar kapı ve pencereler için farklı alüminyum profil türlerini içerir. Burada köşe plakası veya metal çubuk, ev için her tür muhafaza için bir trim görevi görür.

Endüstriyel Profiller İçin Alüminyum

Endüstriyel alanda bu tür ürünler iletkenlik ile ilgili farklı kendin yap planları veya projeleri için kullanılmaktadır. Bunun bir örneği kablo kanal sistemleri, sıcak hava tetikleyicileri ve hatta endüstriyel dolap ve mobilyaların güçlendirilmesidir.

En Kaliteli

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmetler sunmaktadır. Siz de bu alanda en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet edinmek isterseniz firmamızın sunduğu profesyonel ve kaliteli hizmetlerden yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz. En başarılı ve kaliteli ürünleri sizlere üreterek bu alan bilgi ve deneyim sahibi olan firmamız ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor.

Profesyonel ve kaliteli bir sinekliğe sahip olmak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu alanda son derece kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply