Alüminyum Profil

Alüminyum Sürme Profili

By 20 Kasım 2021Aralık 2nd, 2021No Comments

Alüminyum sürme profili, sürme sistemlerde kullanılan çözümlerden bir tanesidir. Sürme sistemler, yaşam alanında konfor ve kalite sağlarken ihtiyaçlara en uygun çözümleri elde etmenizi sağlar. Bu çerçevede dikkat edilmesi gereken en önemli detay kaliteli ve dayanıklı sistemlerden fayda elde etmektir.

Alüminyum profiller, standart özellikleri dikkate alındığında en kaliteli ve dayanıklı çözümler olarak kabul edilir. Zira çok ağır olmamaları ve kullanıldıkları yerde avantaj sağlamaları sürme profiller ile alakalı özel detaylardır. Siz de kullanmak istediğiniz sistemde sürme profil çözümlerinden fayda elde etmek adına arzu ettiğiniz her detayı yakalamaya başlamalısınız.

Alüminyum Sürme Profili Özellikleri

Sürme profil dendiğinde akla gelen detaylar hayli fazladır. Bu nedenle de bir sürme profil satın almak ya da kullanmak adına özellikleri iyi bir şekilde değerlendirmek gerekir. İşte alüminyum sürme profillerin detayları!

  • Alüminyumdan üretildiğinden kaliteli ve kullanışlıdır,
  • Çevresel faktörlere karşı dirençlidir,
  • Kullanıldığı alanda uzun ömürlülüğü ve kaliteyi sağlar,
  • Ayrıcalıklı bir çözüm olması çerçevesinde ihtiyaçlarınıza cevap verir,
  • Renk seçenekleri oldukça fazladır,
  • Farklı ebat ve ölçülerde tasarlanabilmektedir.

Tüm özellikleri dikkate alındığında kaliteli bir çözüme olanak sağlayacak olan alüminyum sürme profil ile alakalı siz de taleplerinizi hemen iletebilirsiniz. Okyanus Alüminyum olarak beklentilerinizi karşılayacak bir çözüme ulaşmanız adına sizlere destek oluyoruz.

Sürme Profili Fiyatları

Sürme profili fiyatları ile alakalı olarak beklentilerinize cevap almak adına yapmanız gereken sadece kaliteli bir çözüm ortağı ile iş birliği yapmaktır. Peki, Okyanus Alüminyum size bu konuda ne tür çözümler sağlar? Hemen detaylara bir göz atalım!

Profil konusunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanın yolu kesinlikle doğru ürünü satın almaktan geçer. Bu noktada en az fire ile en kaliteli çözümlere ulaşmak adına profesyonel destek almalısınız. Okyanus Alüminyum olarak bütün taleplerinize cevap verirken kaliteli bir profil hizmeti sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek alüminyum sürme profili satın almak istiyorsanız aşağıdaki yöntemi izlemelisiniz.

İhtiyaç duyduğunuz sürme profil özelliklerini listeleyin, fiyat alın ve siparişinizi oluşturun. Sipariş sonrasında size özel üretilen sürme profillere kısa sürede ulaşın!

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply