Aldoks alüminyum profil, üretim süreçlerinde en yoğun tercih edilen alternatiflerden bir tanesi olarak dikkat çeker. Kullanım alanları ve teknik özellikleri bakımından oldukça ilgi çekici özellikler gösteren Aldoks profilleri Okyanus Alüminyum ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

Hızlı ve kaliteli bir üretim süreci arzu edildiğinde akla gelen ilk alternatif olan aldoks alüminyum profiller genellikle pencere ve kapı sistemlerinde tercih edilmektedir. Kullanım alanı farklılaşsa da kullanım sırasında sunduğu avantajlar sayesinde dikkat çeken bu malzemenin özelliklerine daha yakından göz atmak faydalı olacaktır!

Aldoks Alüminyum Profil Özellikleri

Alüminyum profil konusunda ideal bir seçenek olarak kabul edilen Aldoks ile alakalı aşağıdaki detaylar dikkat çeker.

  • Diğer alüminyum profil seçeneklerine göre daha ekonomiktir,
  • Cam kapı sistemlerinde tamamlayıcı bir ürün olarak kabul edilmektedir,
  • Görselliği bakımından esnek çözümler sunmayı başarır,
  • Düz ve fugalı olmak üzere farklı alternatifleri vardır,
  • Tozluk fitil kullanımına ihtiyaç yoktur,
  • PVC esaslı sistem fitilleri ile entegre edilir.

Görsel ve işlevsel anlamda oldukça başarılı olan Aldoks alüminyum profil ile siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm üretebilirsiniz. Gerek cam ve pencere üreticileri gerekse de diğer bazı sektörler için ilgi çeken çözümler sağlarlar.

Okyanus Alüminyum olarak 1,2 mm. 1,5 mm ve 2 mm kalınlıklara sahip alüminyum profillerle size uygun seçenekler sunuyoruz. Yüksek katlı projelerde binaya ekstra yük bindirmemek adına tercih edilen Aldoks profiller ile siz de ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Aldoks Alüminyum ProfilAldoks Profil Fiyatları

Alüminyum profil seçenekleri arasında dikkat çeken Aldoks’un fiyat bakımından tam bir performans ürünü olduğunu ifade edebiliriz. Bu çerçevede dikkat çeken Aldoks için Okyanus Alüminyum ile kaliteli bir alışveriş sürecine kapı aralayabilirsiniz.

Okyanus Alüminyum sizden gelen taleplere kaliteli bir şekilde cevap vermeyi amaçlarken ihtiyaçlarınıza çözüm üretme noktasında da titizdir. Proje bazlı hizmetlerin yanı sıra seri bir şekilde üretilerek tüketiciyle buluştururlan çözümlerde de en büyük iş ortağınız olmayı başarır. Okyanus Alüminyum sayesinde kârlı, kaliteli ve dayanıklı Aldoks profil alışverişine kapı aralayın! Satın alacağınız ürünler için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply