Alüminyum sinekli profili, sineklik üretimi için gerekli olan alüminyum profili ifade etmektedir. Sineklik; balon kapısı, pencere, balkon gibi alanlardan sinek ve böceklerin içeri girmesini engellemek amacı ile kullanılan ürünlerdir.

Dayanıklı, uzun ömürlü ve az bakım gerektirmesi nedeni ile alüminyum, son derece yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra alüminyumun hafif bir metal olması nedeni ile de özellik bakımından yoğun bir avantaja sahip olduğunu ifade edebiliriz.

Küflenme, oksitlenme, paslanma ve çeşitli değişen hava koşullarına karşı son derece dayanıklı bir metal olan alüminyum, bu nedenle sinekliklerde kullanılmaktadır. Sinekliğin sürekli dışarıda olması çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklı olma zorunluluğunu beraberinde getirmektedir. İşte bu noktada alüminyum sineklik profili son derece yoğun ilgi görmektedir.

Alüminyum Sineklik Profili Nedir?

Alüminyum sineklik profili, uygulanmak istenilen çeşitli alanlara göre ölçülerde üretilmektedir. Bu noktada özel ölçülere göre üretilmesi mümkün olan bu ürünler, açılı bir şekilde kesilmektedir. Alüminyum profiller punta ve kayna yöntemi ile sineklik çerçevelerinin oluşturulmasını sağlamaktadır. Ortalama boyuttaki bir cam için tercih edilmek istendiğinde alüminyum profillerin ağırlığının 138 gram ile 366 gram arasında değişkenli gösterdiğini ifade etmek mümkündür. Sineklik profilleri tercih edilecek sineklik çeşidine göre de belirlenebilmektedir. Bu noktada Okyanus Alüminyum, sizlere profesyonel bir şekilde destek sunmaktadır. Sineklik üretimi için gerekli olan tüm alüminyum profillere Okyanus Alüminyum ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

aluminyum sineklik profiliGünümüzde tercih edilen farklı sineklik çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu sineklik çeşitleri plise sineklik, stor sineklik, manşetli sineklik, sürgülü sineklik şeklindedir. Bu sineklik çeşitlerine göre farklı alüminyum profilleri tercih edilmektedir.

Alüminyum Sineklik Profili Fiyatları

Alüminyum sineklik profili fiyatları, bu ürünlere sahip olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği hususlar arasındadır. Siz de söz konusu ürünlere sahip olmak ve bu doğrultuda kaliteli sineklikler oluşturmak istiyorsanız kaliteli, dayanıklı yapıya sahip olan sineklik profillerini tercih edebilirsiniz. Okyanus Alüminyum ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilir ve tercih edeceğiniz profillerin siparişini verebilirsiniz. Tek tıkla sipariş oluşturmak için acele edin.

 

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply