Alüminyum Profil

Alüminyum Profil

By 22 Temmuz 2021Ağustos 5th, 2021No Comments

Alüminyum profil, üretim ve tedarik süreçlerinde en önemli konulardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Çelik profillerin yerine kullanılabilecek olan seçeneklerden bir tanesi olan alüminyum profiller gün geçtikçe artan önemde ürünlerdir.

Okyanus Alüminyum olarak kalite ve yüksek standartları sunmayı amaçlarken beklentilerinize cevap verecek çözümler üretmeyi de ihmal etmiyoruz. Kullanımı noktasında çeşitliliğin zirveye çıktığı bir alternatif olan profiller ile siz de beklentilerinize cevap verebilirsiniz. Aşağıda alüminyum profillerin size ne tür avantajlar getireceğine daha yakından bir göz atabilirsiniz.

Alüminyum Profil Özellikleri Nelerdir?

Profil kullanımı sayesinde en ideal seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız satın almak istediğiniz ürünlerin özellikleri şu şekildedir.

 • Kesitleri de bulunan alüminyum profillerin kanallı yapısı sayesinde kolaylıkla kullanılabileceğini bilmelisiniz,
 • Çelik profile nazaran daha hafif olması üretim ve dağıtım süreçlerinde kolaylık sağlar,
 • Dayanıklılık noktasında oldukça dikkat çekici olmasının yanı sıra alüminyum profillerin kullanımı da kolaylaşmaktadır,
 • Kurulum ve kullanım konusunda zaman kazanmanızı sağlayacak alternatiflere kapı aralar,
 • Üretimi ve tedariki çok hızlı olduğundan herhangi bir aksaklık yaşanması söz konusu olmayacaktır.

Siz de alüminyum profillerle alakalı en özel çözümlerden yarar sağlamak istiyorsanız öncelikli olarak bu özellikleri dikkate almanızı öneriyoruz. Bu sayede hem kalite hem de yüksek standartlardan faydalanma şansına sahip olabileceksiniz.

Hangi Alüminyum Profilleri Kullanabilirsiniz?

Alüminyum profillerle alakalı en özel seçeneklerin neler olduğuna daha yakından bir göz atmak için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. Bu konuda hem dikkat çekici çözümler hem de kalite odaklı seçeneklerden yarar sağlayabilirsiniz. İşte Okyanus Alüminyum ile sizi bekleyen çözümler.

 • Alüminyum Kutu,
 • Alüminyum Köşebent,
 • Alüminyum Lama,
 • Alüminyum Lambiri,
 • Alüminyum Kapı ve Pencere Profilleri,
 • Alüminyum Giydirme Cephe Profilleri.

Yukarıdaki seçenekler ve çok daha fazlası için kendiniz için en özel seçeneklere sahip olabilirsiniz. Kaliteden yana tercih kullanırken beklentilerinize de çözüm üretmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fiyat ve performans konusunda en özel çözümleri sunarken kaliteden yana da asla taviz vermiyoruz.

Bizimle iletişime geçerek en ideal seçeneklerden yarar sağlamak adına alternatiflerin neler olduğunu incelemeniz gerektiğini unutmamalısınız! Okyanus Alüminyum size en iyi çözümleri vaat eder.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply