Alüminyum Profil

Alüminyum Profil Üreticisi: Okyanus Alüminyum

By 19 Temmuz 2021Ağustos 5th, 2021No Comments

Alüminyum profil üreticisi, alüminyum ürünlerin üretimini gerçekleştiren işlemleri ifade etmek gerekir. Okyanus Alüminyum olarak müşterilerimize en kaliteli ve ürünleri sunuyoruz. Bu noktada alüminyum profil üreticileri arasından tercih yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek alüminyum profil konusunda destek alabilirsiniz.

Alüminyum profil üretimi ekstrüzyon firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Alüminyum ekstrüzyon firmaları kullanılacak olan profile göre ekstrüzyon kalıplarında bulunmaktadır. Söz konusu ekstrüzyon kalıpların içerisinde ısıtılan alüminyum biyeti ile üretim işlemleri en profesyonel ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede alüminyum profil müşterilerden gelen taleplere göre ekstrüzyon firmaları tarafından üretilmiş olmaktadır.

Alüminyum Profil Üreticisi Okyanus Alüminyum

Çelik profiller günümüzde son derece yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Fakat geçmişe bakıldığında çekil profillerden ziyade alüminyum profillerin çok daha yoğun bir şekilde talep gördüğünü ifade etmek gerekir. Alüminyum profile gün geçtikçe artan talep kullanım alanlarının da genişletmesine neden olmuştur. Bunun yanı sıra alüminyum profillerin alüminyumdan elde edilen ve çeşitli alanlarda kullanılan ürünler olduğunu net bir şekilde ifade etmek mümkündür. Alüminyum profil modelleri kalitesine göre değişkenlik göstermekte olan profillerdir. Bu doğrultuda yüzeyinde koruyucu eloksal bulunan alüminyum profil korozyona karşı dayanıklı özellikler ve etkiler ile artırılmış ürünlerdir. Alüminyum profillerin sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Söz konusu avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • En ideal kesitleri bulunan alüminyum profiller son derece kullanışlı olan ürünlerdir.
  • Çelik profillere göre çok daha hafif bir yapıda olması sevkiyat işlemlerinde son derece büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
  • Dayanıklı bir özelliğe sahip olan bu ürünler kullanım açısından son derece elverişlidir.
  • Özel kanalları ile hemen her alanda rahatlıkla kullanım deneyimi sunmaktadır.
  • Zaman kazandırabilmek ve çok daha hızlı bir şekil kurulum gerçekleştirilebilmektedir.

Profesyonel Alüminyum Profil Üreticisi

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde alüminyum profil kullanımında firmamız Okyanus Alüminyum sizlere mükemmel bir deneyim sunmaktadır. Bu noktada firmamız ile iletişime geçerek kusursuz bir deneyim elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için bizimle iletişime geçmektir.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply