Alüminyum profil imalatı ile kusursuz bir şekilde söz konusu profillerin avantajlarından yararlanmak ister misiniz? Okyanusalu.com olarak sizlere bu alanda edinebileceğiniz en iyi deneyimi sunuyoruz. Siz de bu ürünleri tercih ederek ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Alüminyum hem günlük hayatımızda hem de metal işleme endüstrisi ve metal imalatı gibi daha spesifik görevler için kullanılabilen ürünlerdir. Her türden çok sayıda farklı elementi üretmemize olanak tanıyan çok çeşitliliğe sahip oldukça çok yönlü bir malzeme olan alüminyum sık sık tercih edilmektedir.  Ayrıca alüminyumun avantajları, çok çeşitli şekillerde, boyutlarda, renklerde ve hatta malzeme ve kompozitlerde bulunmasıdır. Bu noktada alüminyum profillerin alüminyumdan üretilen bir ürün olduğunu ve sık sık kullanıldığını ifade edebilmemiz mümkündür.

Alüminyum Profil Nedir?

Bu element, mekanik özelliklerinden dolayı endüstride en çok kullanılanlardan biridir. Bunlar arasında dayanıklılığı, düşük maliyeti, uzun kullanım ömrü, geri dönüşüm kolaylığı, hafifliği ve yüksek mukavemetli olması vardır. Alüminyumun demiryolları, otomobiller, inşaat, dekorasyon, elektrik ve iletişim gibi çok çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmasının nedeni budur.

Bunun yanı sıra alüminyum kapılarda, kaportalarda, zeminlerde veya mobilyalarda kullanılmak üzere özellikle laminasyon, büküm ve kesme işlemlerinde işlenmesi ve kalıplanması kolay bir malzemedir.

Alüminyum profiller ise birinci sınıf cilaları ve temiz görünümleri nedeniyle yüksek estetik fayda sunan ürünlerdir. Ancak bunun yanı sıra özellikle dekorasyon ve ev tadilatı ve inşaat sektörlerinde oldukça hafif ve uyarlanabilir olma avantajına sahiptir . Buna ek olarak, yapılar arasında bir bağlantı veya kapatma işlevi görerek büyük miktarda ağırlığa dayanabilirler.

Kullanımı son derece kolay olan bu ürünler alçıpan veya beton, temperli cam ve polikarbonat gibi her türlü nesne ile eşleştirilebilir. Ayrıca saklaması ve taşıması da basittir.

alüminyum profil imalatıProfesyonel Alüminyum Profil İmalatı

Profesyonel alüminyum profil imalatı noktasında firmamız müşterilerine en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için en iyi hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply