Alüminyum panjur profili en çok kullanılan profil tiplerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Yaşam alanlarına değer katan panjurların üretilmesinde kullanılan bu profiller farklı niteliklerle tasarlanmaktadır. Bu bağlamda alüminyum panjurlar talebe özel bir şekilde hazırlanabilmektedir. Okyanus Alüminyum olarak beklentilerinize uygun çözümler geliştirirken kaliteden yana da taviz vermiyoruz.

Ev, iş yeri ve diğer pek çok alanda panjur sistemlerinin kullanılması söz konusu olmaktadır. Dış cephede görsel anlamda başarılı alternatiflere imkân sağlayan bu çözümlerin güneş ışınlarını önlemek adına oluşturulan panjur sistemlerinin önemli bir parçası olduğu ifade edilebilir. Kış şartlarının da çok zorlu geçtiği alanlarda tercih edilebilecek olan panjurların güçlü profillerden tasarlanması daha kaliteli sonuçlar doğuracaktır.

Alüminyum Panjur Profili Özellikleri Nelerdir?

Panjur profilleri, kullanışlılığıyla dikkat çeken seçenekler olurken bazı özellikleriyle de kusursuzluğu sağlar. Bu noktada alüminyum profillerin özelliklerini aşağıda daha detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

  • Çevresel faktörlere karşı oldukça dayanıklıdır,
  • Korozyona karşı güçlü ve uzun ömürlüdür,
  • Estetik olarak gösterişli ve ilgi çekicidir,
  • Dışarıdan gelecek güvenlik tehditlerine karşı güçlüdür,
  • Rüzgârın neden olacağı hava ve ses girişine karşı dirençlidir,
  • Açılır kapanır özellikleri sayesinde mekâna uygun çözümler sunar,
  • Renklendirilebilir özellikleri sayesinde dış cepheyle bir bütün oluştururlar.

Tüm bu özellikleri sayesinde beklentilerinize cevap verecek olan alüminyum panjur profilleri için yapmanız gereken sadece Okyanus Alüminyum ile iletişime geçmek olacaktır.

Alüminyum Panjur Profillerinde Fiyat Nasıl Belirlenmektedir?

Alüminyum panjur profillerinde fiyatlar en önemli detaylar arasında kabul edilmektedir. Bu bağlamda alüminyum panjurların fiyatlarını belirleyen faktörleri dikkate almak oldukça değerlidir.

Profillerin fiyatlarında rol oynayan faktörlerin başında gelen şey ölçülerdir. Çünkü ölçüler kullanılacak malzemeyi etkilediği gibi fiyatları da belirlemektedir. Bu nedenle de projede ihtiyaç duyulan alüminyum panjur profilinin ölçülerini belirledikten sonra fiyat almanız gerekmektedir.

Fiyatları etkileyen detaylardan bir tanesi de kalitedir. Çünkü kalite standartları artan panjur profillerinin daha yüksek fiyatlı olduğu kabul edilmektedir. Siz de bu detayları bilerek fiyat araştırması yapmalı ve size en uygun çözümlere başvurmalısınız. Bu sayede hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun alüminyum panjur profili satın alabileceksiniz.

alüminyum panjur profiliBizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu