Alüminyum mobilya profili, mobilya imalatında en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Mobilyaların daha sağlam ve kullanışlı olması açısından tercih edilen alüminyum mobilya profilinde en ideal çözümleri Okyanus Alüminyum ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

Alüminyum mobilya profilleri koltuk, dolap ve diğer bütün mobilya ürünlerinde yenilikçi çözümler geliştirmek amacıyla tercih edilen oldukça özel seçeneklerden bir tanesidir. Bu bağlamda kullanışlılığı sağlayan ve kaliteyi ön planda tutan alüminyum mobilya profillerinden seçim yaparak beklentilerinize uygun çözümler geliştirebilirsiniz.

Alüminyum Mobilya Profili Özellikleri

Mobilya profillerinin nerede kullanıldığı konusunda detaylara göz atıldığında hemen her mobilya ürününde bir profil kullanımından söz etmek muhtemeldir. Bu bağlamda profillerin mobilyanın özelliklerine değer kattığını ifade edebiliriz. Öte yandan daha kullanışlı özelliklere sahip olan alüminyum mobilya profilleri başarılı sonuçlar elde edilmesinde de rol oynar. Aşağıda mobilya profilleri ile alakalı en değerli detaylara göz atabilirsiniz.

  • Mukavemeti yüksek ürünler olduğundan kullanıldığı mobilyaya değer katar,
  • Dayanıklılığı sayesinde mobilyanın uzun ömürlü olmasını sağlar,
  • Görünecek şekilde kullanıldığında mobilyaya görsellik katar,
  • Boyanabilir özelliklerde olduğundan tasarıma uygun bir şekilde çeşitlendirilebilir,
  • Ölçü konusunda esnektir ve ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanabilir,
  • Farklı alaşımlardan elde edilerek kullanıldığı mobilyaya özgü tasarımlar sağlar.

Tüm bu özellikleri sayesinde kaliteyi ön plana çıkaran alüminyum mobilya profilleri ile siz de kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

alüminyum mobilya profiliAlüminyum Profil Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Profil fiyatları, üretim süreçlerinde alüminyum profil kullanan pek çok üretici için oldukça değerlidir. Bu nedenle de alüminyum profillerin kullanılması noktasında fiyatları belirleyen faktörleri değerlendirmek gerekecektir.

Profil fiyatlarının oynaklığı Londra Metal Borsası kaynaklı olarak ortaya çıkar. Bu piyasada fiyatlanan alüminyum profiller döviz dalgalanmalarına da bağlı olarak değişkenlik gösterir. Üretimi Türkiye’de gerçekleşse de fiyatları yurtdışındaki piyasalara göre belirlenen alüminyum profillerle alakalı en iyi fiyatlara ulaşmak ister misiniz?

Okyanus Alüminyum olarak beklentilerinize cevap verecek çözümler geliştiriyoruz. Özellikle de uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ön plana çıkararak tedarik süreçlerinde kusursuzluğu sağlıyoruz. Siz de Okyanus Alüminyum ayrıcalıklarından yarar sağlamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply