Alüminyum Profil

Alüminyum Kapı ve Pencere Profili Üreticisi

By 30 Ocak 2022Temmuz 10th, 2024No Comments

Alüminyum kapı ve pencere profili üreticisi alanında profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren firmaları mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Bu noktada Okyanusalu.com olarak sizler için ürettiğimiz kapı ve pencere sistemlerinden en iyi ve en kaliteli şekilde faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede kaliteli ve güvenilir tasarımlarda ki alüminyum kapı ve pencerelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Alüminyum Kapı ve Pencere Profili Avantajları

Alüminyum , düşük yoğunluğu ve mükemmel korozyon direnci nedeniyle farklı endüstri türleri tarafından en çok tercih edilen metallerden biridir.  Saf halde çok beyaz bir malzemedir. Ancak uygun alaşımların kullanılmasıyla çeliğe benzer bir direnç kazanır. Bu nedenle son 50 yılda nasıl en çok talep edilen metallerden biri haline geldiğini görmek şaşırtıcı değildir.

Alüminyumdan yapılmış pencere ve kapılar, özellikle ahşap, demir, çelik veya PVC gibi diğer daha klasik malzemelerden yapılmış pencere ve kapılarla karşılaştırırsak pek çok faydalı avantaj sunar.

Alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin sağladığı avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Birkaç yıldır, her türlü ev ve ofis için kapı ve pencere üretiminde uzmanlaşmış birçok şirket, imalatlarında alüminyum kullanmayı tercih ediyor.  Örneğin, en çok talep edilen trendlerden biri mimari, işlevsellik ve büyük enerji tasarrufunu birleştiren  pencerelerin açılmasıdır.

Bu pencere tipinde, eğme ve döndürme pencerelerinden pivot pencerelere ve yeni projeksiyon penceresine kadar üç farklı aralık daha ayırt edilebilir. Öte yandan, özellikle alan ve ışık sevenler için tavsiye edilen sürgülü pencereler de vardır.

 

Bu tip alüminyum   pencerelerde sıralı sürme pencereler, kaldırılabilir sürme pencereler, paralel sürme pencereler ve minimalist çizgide sürme pencereler öne çıkmaktadır.

Alüminyum kapılar da kullanıcılar tarafından oldukça talep görmektedir. Çünkü onlar sayesinde evin girişine kişilik kazandıran benzersiz ve güvenli bir alan yaratılmaktadır. Piyasada iç kapılardan katlanır kapılara veya tek panel kapılara kadar farklı sınıflar bulunmaktadır.

En Kaliteli Alüminyum Kapı ve Pencere Profili Sistemleri

En kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere sunulan alüminyum kapı ve pencere profili sistemlerinin avantajlarından yararlanmak için doğru adrestesiniz. Sizin için en iyi şekilde sunulan bu ürünlere tek tıkla kolayca sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

 

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu