Alüminyum Profil

Alüminyum Giydirme Cephe Sistemi

By 6 Şubat 2022Nisan 6th, 2022No Comments

Alüminyum giydirme cephe sistemleri ile binaların çok daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sağladığı çeşitli avantajlar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran alüminyum giydirme cephe sistemleri ile binaların cephelerinde eşsiz bir görünüm elde etmek mümkündür. Siz de firmamızın avantajlı bir şekilde sunduğu alüminyum cephe sistemlerinden en iyi şekilde faydalanmak için doğru adrestesiniz. Şimdi gelin, hizmetlerimizin sağladığı avantajları hep birlikte inceleyelim.

Alüminyum Giydirme Cephe Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Dış cephe kaplama uygulamalarından bir tanesi olan alüminyum giydirme cephe sistemleri adından da anlaşıldığı üzere binaların dış cephelerinin cam ile kaplanması işlemidir. 2000’li yıllardan beri son derece yoğun bir şekilde ilgi gören alüminyum cephe sistemleri özellikle dış cephe de betonarme ve tuğla zorunluluğunun kalkması ile popüler hale gelmiştir.

Söz konusu sistemlerin sağladığı en önemli avantaj şüphesiz ki şık ve dekoratif bir görünüm sağlamasıdır. Sıradan cephe kaplamalarının yanı sıra farklı bir görünüm elde edilmesini sağlayan bu sistemlerin estetik kaygılar doğrultusunda kullanıldığını ifade edebiliriz. Son derece hızlı bir şekilde montajlanabilmesi nedeni ile yoğun bir ilgi gören bu cephe sistemleri genel olarak iş merkezleri, resmi kurumlar, alışveriş merkezleri, rezidanslar gibi çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Bu sistemlerin sağladığı bir diğer avantajdan enerji verimliliği olarak bahsedebiliriz. Yüksek bir enerji verimliliği sağlayan cephe sistemleri inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların ilgisini çekmektedir. Bu sayede sistemlerin çok daha kullanışlı bir yapıda olduğunu söylemek mümkündür.

En Kaliteli Alüminyum Giydirme Cephe Sistemi

İşçilik ve maliyete bakıldığında son derece uygun bir yapıda olan bu sistemlerden en iyi şekilde faydalanmak için doğru adrestesiniz. Giydirme sistemlerinde kullanılan alüminyumlara sahip olmak ve bu sayede dekoratif bir dış cephe oluşturabilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

İlk günden beri müşteri memnuniyeti sağlamak adına hizmetlerini sürdüren bu sistemler ile siz de çeşitli avantajlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Hadi, hem kaliteli hem de güvenilir bir şekilde sizlere sunulan bu hizmetlere sahip olmak için hemen harekete geçin.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply