Alüminyum Profil

Alüminyum Kapı Pencere Sistemi

By 18 Şubat 2022Temmuz 10th, 2024No Comments

Alüminyum kapı pencere sistemi, kullanışlılığı ön planda tutan ve kalite odaklı yaklaşımlar sağlayan seçeneklerden bir tanesidir. Kapı ve pencere tasarımında alüminyumun tercih edilmesi sayesinde daha sağlam ve uzun ömürlü bir yapı elde edilmektedir. Okyanus Alüminyum olarak kullandığımız malzeme kalitesi ve güven veren çözümlerimizle size en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Alüminyum Kapı Pencere Sistemi Neden Tercih Edilmektedir?

Kapı ve pencere sistemleri daima özel seçenekler sağlarken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek üzere tasarlanır. Bu yönüyle alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin çok avantajlı olması söz konusudur. Gerek alüminyumun yapısı gerekse de tasarımda özenin ön plana çıkmasıyla çeşitli ayrıcalıklar elde etmek mümkündür. Siz de Okyanus Alüminyum sayesinde aşağıdaki ayrıcalıkları yakalamaya başlayın!

Uzun Ömürlü Çözümler

Kapı ve pencereler çevresel etkilere açık alanlardır. Bu nedenle de kapı ve pencerelerin alüminyumdan imal edilmesi oldukça ayrıcalıklıdır. Uzun ömürlü ve kaliteli çözümler getiren alüminyum sistemler sayesinde kusursuzluğu yakalamak mümkündür. Yatırım maliyetini düşüren ve projeden kârlı bir şekilde ayrılmanızı sağlayan alüminyumla siz de çözüme başvurabilirsiniz.

Sıcaklık Değişimlerine Karşı Dirençlidir

Alüminyum hem sıcak hem de soğuk havalara karşı dirençli bir malzemedir. Kapı ve pencerelerde kullanılan alüminyumun bu yönüyle avantaj sağladığını ifade etmek gerekir. Özenle tasarlanan ve her anlamda kaliteli seçenekler sağlayan alüminyum kapı ve pencere sistemi ile beklentilere cevap vermek mümkün! Yapısal bir bozukluğun ortaya çıkmaması sayesinde uzun ömürlü kullanıma imkân tanır.

Farklı Ebatlarda Tasarıma Uygundur

Alüminyum kolay şekillendirilebilen bir metal olması sayesinde farklı ebatlarda tasarlanmaktadır. Bu sayede kullanım alanının ebatları ne olursa olsun kaliteli bir sonuç elde etmek mümkündür. Kapı ve pencere sistemlerine uyumlu bir şekilde hazırlanan profillerle sağlam ve dayanıklı sonuçlar elde edilmektedir. Siz de projeniz ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda en kaliteli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Okyanus Alüminyum beklentilerinize cevap verirken müşteri memnuniyetini de ön planda tutar. Siz de tüm bu avantajları yakalamak adına Okyanus Alüminyum ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilirsiniz. Dilediğiniz miktarda sipariş oluşturabileceğinizi unutmamalısınız.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu