Alüminyum Profil

Alüminyum Sineklik Profilleri

By 28 Aralık 2022Ocak 28th, 2023No Comments

Alüminyum sineklik, hayatınızı zindana çevirecek özelliklere sahip unsurlar olan sineklere karşı kusursuz bir savunma sağlar. Özellikle de alüminyumdan üretilen bu ürünlerin temelinde dayanıklılık vardır. Okyanus Alüminyum olarak beklentilerinize uygun çözümler sunarak üretim süreçlerinde kaliteyi yakalamanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda son kullanıcıya ulaşan ürünlerin kalitesini yansıtmayı başarıyoruz.

Alüminyum sineklikler diğer ürünlere nazaran daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu nedenle de son kullanıcı ve tedarikçilerin ilk tercihi olmayı başarır. Paslanma, oksitlenme ve küflenme gibi durumlara karşı dayanıklı olan alüminyum sayesinde de ihtiyaçlara uygun çözümler sunar. Bu nedenle de farklı hava koşullarına kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Kapı ve pencerelerin renklerine uyum göstermesi de alüminyum sineklik tercihini değerli kılar.

Alüminyum Sineklik Profili Çeşitleri

Alüminyum sineklik, profilleri sayesinde kusursuzluğu sağlayan ürünler arasındadır. Bu noktada doğru ölçüler ve kaliteli seçenekler sunan sineklik modelleri tasarlamak muhtemeldir. Profillerin kaynak ve punta ile sabitlenmesi muhtemeldir. Bu sayede dayanıklılığı yakalamak hiç olmadığı kadar kolaydır.

Farklı ağırlık ve özelliklerde alüminyum sineklikler için Okyanus Alüminyum’a güvenebilirsiniz. Talebe uygun imalat süreçleri sayesinde her ihtiyaca çözüm üreten firmamız üretim süreçlerini kolaylaştırmanın da amacını taşır. Alüminyum profil kullanılarak üretilen farklı sineklik çeşitleri arasından tercih kullanabilirsiniz. Plise sineklik, stor sineklik, manşetli sineklik, sürgülü sineklik seçenekleri için Okyanus Alüminyum ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Okyanus Alüminyum?

Okyanus Alüminyum ile kaliteden yana tercih kullanmak hiç düşünmediğiniz kadar kolay! Güçlü üretim hattı ve her anlamda kusursuzluğu getiren hizmet anlayışı sayesinde beklentilerinize cevap vermeyi arzu eder. Üstelik sunduğu hemen her çeşit ürünle alakalı iş ortaklarını tatmin edecek çözümler sunar.

Siz de Okyanus Alüminyum sayesinde size özel seçeneklerden yarar sağlamak ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece size uygun bir çözüm bulmak olacaktır. Alüminyum sineklik konusunda fark yaratan bir marka olmayı başaran firmamız her anlamda kaliteyi yakalamayı hedefler. Üstelik sunduğu uygun fiyatlar da firmamızın size yönelik avantajlarından bir tanesidir. Okyanus Alüminyum ile siz de kaliteden yana tercih kullanmaya ne dersiniz? Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply