Alüminyum profil üreticisi ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için hazırladığımız alüminyum profil üreticisi yazısı ile bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alüminyum profiller genellikle ekstrüzyon firmaları tarafından üretilmektedir. Alüminyum ametalden elde edilen bir üründür. Bu nedenle diğer profillere göre çok daha hafif bir yapıya sahiptir. Hafif yapısı, kullanım kolaylığı, ekonomik olması yoğun bir şekilde tercih edilmesini sağlamaktadır. Özellikle çelik profillere mükemmel bir alternatif olan alüminyum profiller kolay işlenebilir bir yapıya sahiptir. Bu nedenle pek çok sektörde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Alüminyum Profillerin Önemi

Söz konusu profiller firmalar tarafından istenilen ölçülerde ekstrüzyon kalıbı ile üretilmektedir. Kalıpların içerisine ısıtılmış bir biçimde biyet geçmektedir. Bu sayede istenildiği gibi üretim gerçekleştirilmektedir. İnşaat sektöründe ince işlerde, mobilya üretiminde, tekstil sektöründe, otomotiv sektöründe, dekoratif kapı sektöründe, pencere sektöründe bu profiller sık sık kullanılmaktadır.

Alüminyum profiller kullanıldığı alana göre sağlamlık ve ekstra işlevler kazanan ürünlerdir. Eloksal kaplama ile kaplanan profiller hammaddesine göre korozyozdan koruma sağlamaktadır. Pek çok profil ile birlikte kullanılan bu ürünlerin; lembra griyaj, standart, T bini, Jaluzi Branda, dolap, kapı, mentez gibi alanlarda kullanılan farklı çeşitlere sahiptir.

Profesyonel Alüminyum Profil Üreticisi

Zor kesit alanlarının kolay işlenmesine yardımcı olan bu profiller metallere göre fark yaratan bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu bu değer ile pek çok kişinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan alüminyum profiller hafifliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada söz konusu ürünleri üreten firmaların alanında profesyonel olması son derece önemlidir. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmetler sunan firmalardan biri olan okyanusalu.com ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana alüminyum profil alanında müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak ve detaylı bir şekilde bilgi almaktır. Bu doğrultuda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

alüminyum profil üreticisiAlüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply