Alüminyum Profil

Alüminyum Panjur Sistemleri

By 28 Haziran 2021Ağustos 5th, 2021No Comments

Alüminyum panjur, yapıların şık görünmesini sağlarken güvenlik ve ses yalıtımı gibi beklentilere cevap verecek özelliktedir. Pencere ve kapıların üzerine yerleştirilerek tüketiciye özel çözümler sunmayı başaran panjurların alüminyum olanları daha çok dikkat çeker. Zira alüminyum, şekillendirilebilme ve renklendirilebilme yönüyle özeldir. Çevresel etkilere karşı da oldukça güçlü bir seçenek olması panjur konusunda alüminyumun ön plana çıkması söz konusu olur.

Siz de alüminyum kalitesi ile son kullanıcıya hitap etmek istiyor olabilirsiniz. Bu bağlamda tüketiciye özel çözümler sunacak ürünlerimize bir göz atabilirsiniz. A kalite alüminyum ile imal edilen panjurlar her ebat ve özelliğe uyum sağlar. Üstelik talebe göre özel ölçülerle de tasarlanabilmektedir.

Alüminyum Panjur Özellikleri

Alüminyum, kullanımı oldukça değerli ürünlerden bir tanesi olurken farklı alanlarda tercih edilmesi kalitesini ciddi manada arttırmaktadır. Nitekim panjurun kaliteli bir şekilde son kullanıcıyla buluşması adına alüminyum özelliklerinin kusursuz olması elzemdir. Bu anlamda Okyanus Alüminyum’un sizlere sunduğu ürünlerde şu özelliklerden söz etmek muhtemel olacaktır.

  • Çevresel etkilere karşı dayanıklı bir çözüm sunmanız noktasında idealdir,
  • Görsel açıdan tüketici beklentilerine cevap verir,
  • Kolay kullanılabilmesi sayesinde herkes için uygundur,
  • Uzun ömürlü olması sayesinde değişim ücretlerine gerek kalmaz.

Her anlamda kaliteli seçenekler vaat eden Alüminyum Panjur seçenekleri için siz de hemen Okyanus Alüminyum avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Alüminyum Panjurların Fiyatları

Panjur kullanımı farklı bölgelere göre çeşitlilik gösterirken bu panjurların kalitesi fiyatı etkileyen hususların başındadır. Özellikle de doğru bütçe kullanımı sayesinde beklentilere çözüm üreten alternatifler için harekete geçebilirsiniz. Okyanus Alüminyum, iş ortaklarının beklentilerini doğru bir şekilde karşılar. Bu da aslında panjur seçimi yapacak olan kişilerin işini kolaylaştırır.

İster üretici ister tedarikçi olun Okyanus Alüminyum sayesinde başarılı bir sonuca ulaşabilmenin avantajını yakalayın! Kaliteli tesisi ve üretim hattı ile beklentilerinize cevap verecek alternatifler sunan Okyanus Alüminyum size en uygun seçenekleri ortaya koyar. Alüminyum panjur gibi birbirinden değerli seçeneklere sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alın. Satın almak istediğiniz ürünlerin stok sorunsuz size ulaşmasını sağlayın!

 

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply