Alüminyum Profil

Alüminyum Kepenk Profili Ürünlerimiz

By 17 Ağustos 2021Eylül 2nd, 2021No Comments

Alüminyum kepenk profili sayesinde kaliteli ve kullanışlı seçeneklerden fayda sağlamanız mümkün! Özellikle de kepenkin sağlam olmasını arzu eden üreticiler için Okyanus Alüminyum ayrıcalıkları ile kepenk profili satın almak bambaşka olacak! Şimdi hazırsanız kepenk ve profil ile alakalı bütün merak ettiklerinize daha yakından bir göz atalım!

Kepenk, güvenlik amacıyla tercih edilen oldukça kaliteli ekipmanlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Kullanım alanları oldukça çeşitli olan kepenk, insan yaşamına değer katarken kaliteyi de daima ön planda tutmayı sağlar. Özellikle üretimi aşamasında kaliteli profiller ve malzemeler kullanılması bu ürünü diğerlerinden ayırt eder. Siz de üretim süreçlerinde alüminyum profil kullanarak en başarılı seçeneklere kapı aralayabilirsiniz.

Alüminyum Kepenk Profil Özellikleri

Alüminyum, kullanıldığı alanda fark yaratan bir alternatif olmayı başarır. Özellikle de kepenk üretimi sırasında tercih edilen alüminyum profillerin kalitesi çok değerlidir. Aşağıda bir alüminyum kepenk profili ile alakalı ne tür seçeneklerle karşı karşıya kalabileceğinize daha yakından göz atabilirsiniz!

  • Alüminyumdan imal edilmesi nedeniyle kolay şekillendirilebilir,
  • Üretime uygun bir şekilde arzu edilen ölçülerde hazırlanabilir,
  • Alüminyumun renklendirilebilir özelliği sayesinde her renkte kullanılabilir,
  • Kaliteli yapısı sayesinde insan sağlığına herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz,
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı çözümler sunar,
  • Kolay kolay yıpranmaması nedeni ile bakım ve onarım masrafları düşüktür.

Tüm bu özellikleri dikkate alındığında bir alüminyum kepenk profili tercih etme sizin adınıza oldukça özeldir. Tam da bu noktada dikkate alacağınız detayları öğrendiğinize göre fiyatlara bir göz atabilirsiniz.

Alüminyum Kepenk Profilleri Fiyatları

Kepenk profili satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi de fiyatlardır. Zira uygun fiyatı dikkate almadan gerçekleştireceğiniz bir alışveriş üretim süreçlerine imkân tanır. Siz de bir kepenk üreticisi olarak beklentilerinizi maksimum anlamda karşılayacak ürünler için mutlaka alternatifleri dikkate almalısınız.

Okyanus Alüminyum olarak uygun fiyat ve kaliteli çözümlerle sizlere destek oluyoruz. Üstelik beklentilerinize cevap verirken kaliteden yana da taviz kullanmayı ihmal etmiyoruz. Bizimle iletişime geçerek alüminyum kepenk profili hakkında kusursuz çözümlerden yarar sağlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Bizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply