Alüminyum ısıcamlı sürme sistemi genel anlamda cam balkon sisteminin temel modelidir. İnsanların cam balkon dendiğinde aklına ilk gelen bu model katlanarak birbiri üzerine gelen cam bölümlerden oluşur.

Sürgülü cam balkon olarak da bilinen bu sistemler cam balkon sistemleri arasında en çok tercih edilen ikinci sistemdir. Katlanır cam balkon sistemlerine nazaran sürgülü cam balkon sistemleri yer konusunda daha az esneklik sunar. Cam malzemenin üst ve alt kısmına yerleştirilen sürgüler sayesinde hareket eden ve sağa sola doğru itilebilen bu sistemlere de alüminyum ısıcamlı sürme sistemi kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Alüminyum Isıcamlı Sürme Sistemi Uygulamaları

Alüminyum ısıcamlı sürme sistemi uygulamaları talebi alındıktan sonra adres ve iletişim bilgileri kaydedilerek evinizde ön keşif için randevu oluşturulur. Evinize gelen deneyimli ustamız öncelikle nasıl bir sistem istediğinizi ve nasıl uygulama yapılacağını tespit eder. Sonrasında ölçüler alınarak üzerinde anlaşılan teslim tarihine kadar üretim gerçekleştirilir. Üretim aşaması tamamlandıktan sonra 24 saat içinde evinizde cam balkon montajı yapılır. Montaj yapıldıktan sonra kontroller gerçekleştirilerek alüminyum cam balkon hizmeti tamamlanmış olur. Müşterilerimizin montaj sonrasında karşılaştıkları sorunlar kısa sürede çözülerek kullanım hatalarından kaynaklı problemler tamamıyla ortadan kaldırılır.

Alüminyum Isı Sürme Sistem Fiyatları

Cam balkon fiyatlarının metrekare cinsinden hesaplandığını ifade etmek gerekir. Bu anlamda cam balkon uygulaması yapılacak alandaki metrekare ne kadar artarsa cam balkon uygulaması için ödenecek miktarın da benzer şekilde artacağını ifade etmek gerekir.

Metrekare konusuna açıklık getirdikten sonra fiyata etki eden diğer aktörlerin başında uygulama yapılacak sistemin çeşidi ortaya çıkar. Sürgülü ve katlanır cam balkon modelleri birbirine benzer olsa da bu sistemler arasında fiyat farkının bulunduğunu ifade etmek gerekir. Son olarak dikkat edilmesi gereken kullanılan cam modelidir. Tek kat cam ve iki katlı yani ısıcam da fiyata etki eder. Tüm bu hususları göz önüne alarak alüminyum cam balkon hizmetlerine başvurmanız durumunda bütçenize uygun bir hizmet alabilirsiniz.

Hizmetleri kapsamında cam balkon noktasında alternatif çözümlerle sizleri mutlu eden firmamız  fiyatları ile de neden çok tercih edildiğini kanıtlar. Her bütçeye uygun harika çözümleri ile mutlu müşteriler yaratan firmamız hizmet alabilmek için tek yapmanız gereken iletişim kanallarından iletişime geçmek. Kısa sürede talebinizin karşılanmasından siz de çok memnun olacaksınız!

alüminyum ısıcamlı sürme sistemiBizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply