Aldoks alüminyum profil sistemleri, firmamızın sunduğu kaliteli ve ürünler arasında yer almaktadır. Aldoks serisi alüminyum profil sistemleri imalatı son derece kolay olan sistemler olarak bilinmektedir. Hızlı imalatın gerektiği durumlarda söz konusu profil sistemleri tercih edilmektedir. Aldoks serisi alüminyumlar işyerlerinde dış cephe kapatılmasında, ofis bölmelerinde PVC’den sonra en fazla tercih edilen sistemler arasındadır. Aldoks serisinde ısı yalıtımı yoktur. Bu nedenle 3 farklı genişlik alternatifi ile sunulmaktadır. Söz konusu seride ki alüminyum profiller tek çıtalıdır.

Aldoks serisinde ki alüminyum profillerin çeşitli teknik özellikleri bulunmaktadır. Söz konusu teknik özellikler genel olarak aşağıdaki gibidir.

Aldoks Alüminyum Profil Teknik Özellikleri

Aldoks alüminyum profil sistemlerinin teknik özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Söz konusu sistemlerin en önemli özelliği ekonomik bir yapıya sahip olmasıdır.
  • Aldoks serisinde tüm ürünler cam kaplı uygulamalarda kullanılabilen tamamlayıcı bir üründür.
  • Görsel açıdan bakıldığında aldoks serisi son derece estetik bir görünüme sahiptir.
  • Düz ve fugalı alternatifleri bulunmaktadır. Bireyler çeşitli ihtiyaçlarına ve zevklerine göre bu alternatifler arasından seçimlerini gerçekleştirebilirler.
  • Aldoks alüminyum profiller vitrin doğramaları, pencere ve kapı imalatında kullanılmakta olan yalıtımsız doğrama serisi olarak bilinmektedir.

En Kaliteli ve Güvenilir Alüminyum Profiller

Alüminyum profil tercihinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta firmasının kalitesidir. Kaliteli ve alanında uzman bir şekilde faaliyet gösteren firmalar son derece güvenilir ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Siz de bu alanda uzman ve profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren firmalar arasından tercih yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey okyanusalu.com ile iletişime geçmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için bilgi almaktır. Firmamız okyanusalu.com kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmetleri en kaliteli şekilde sunmaktadır. Alüminyum profiller konusunda uzman bir ekip ile çalışan firmamız aracılığı ile mükemmel bir deneyim elde etmeniz mümkündür. Bu anlamda siz de alüminyum profil ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almaktır. Şimdi, bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

aldoks alüminyum profilBizimle İrtibat Kurun

Okyanus Alüminyum olarak ekstrüzyon, kalıphane, toz boyama, eloksal, mekanik işlem, kalite kontrol ve lojistik departmanlarımızla üretimimize devam etmekteyiz. Alüminyum profil ürün gamımızda standart alüminyum profiller, aldoks doğrama profilleri, C60 profilleri, 55’lik sistem serisi profilleri, alüminyum küpeşte profilleri, alüminyum cam balkon profilleri, ısı camlı sürme profilleri, alüminyum giyotin sistem profilleri, alüminyum sineklik profilleri, alüminyum kepenk ve panjur profilleri, alüminyum ofis bölme sistem profilleri, alüminyum tente profilleri, duşakabin profilleri, alüminyum mobilya profilleri, aksesuar profilleri, oval seri profilleri, libya kapı ve pencere profilleri, süpürgelik ve dilatasyon profilleri bulunmaktadır. Alüminyum

Alüminyum mimari sistemler ürün gamımızda ise  ALC56 ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi, FC50 giydirme cephe sistemi ve ısı camlı sürme sistemleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. +90 212 886 16 56 nolu telefonumuzdan bizi arayarak veya info@okyanusalu.com e-posta adresimize e-posta göndererek Okyanus Alüminyum ile irtibat kurabilirsiniz.Okyanus Alüminyum’u Facebook sayfamızdan beğenereki Linkedin sayfamızdan takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

okyanusalu

Author okyanusalu

More posts by okyanusalu

Leave a Reply